Úvod » Archiv » Výsledky Jihomoravská liga 2015/2016

Mladší žáci z Hustopeče si vezou domů jeden bod

publikováno 09.04.2016

Trošku překvapivá je remíza našich mladších žáků z B týmem Hustopeče 21 : 21 v dalším utkání Jihomoravské ligy  které se hrálo v neděli 3.4.2016, když vyrovnávací gól dostáváme tři vteřiny před koncem utkání. Na hřišti se však objevili hráči kteří nedostávají tolik příležitostí a budou tvořit základ týmu v sezóně příští a tak si mohli vyzkoušet co je v příští sezóně čeká.

Sestava a střelci jsou zde:

Před utkáním s B týmem jsme v boji o první místo porazili A tým Hustopeče 22 : 18 když pouze v poločase prvním s námi držel soupeř krok. Ve druhém poločase už naše hra snesla přísnější parametry a po zásluze zůstaly dva body v tomto důležitém utkání doma.