Úvod » Minižáci a přípravka » Výsledky turnajů

Na domácím turnaji minižáci druzí

publikováno 09.04.2016

V sobotu 2.4.2016 jsme pořádali v telnické bublině další z turnajů Jihomoravské ligy minižáků a přípravky. V kategorii přípravka byla 5 týmů, v kategorie minižáci si přijelo zahrát týmů šest. Přípravka urvala další vítězství a skončila na turnaji čtvrtá, A tým  minižáků prohrál pouze jednou a skončil na místě druhém, B - tým minižáků byl až šestý. Turnaj vyhráli družsva Sokola Telnice.

Sestava a střelci branek:

Mira Kovařík Br., Viktor Brabec 21, Verča Machálková 17, Petr Kučera 13, Adam Fojtů 12,

Minižáci Sokolnice B

TJ Sokol Sokolnice B - TJ Sokol Sokolnice A  9 : 15

TJ Sokol Sokolnice B -  Sokol Telnice A  1 : 18

TJ Sokol Sokolnice B -  Sokol Telnice B  5 : 16

TJ Sokol Sokolnice B -  Tatran Bohunice A  4 : 14

TJ Sokol Sokolnice B -  Tatran Bohunice B  8 : 13

Ondra Novák Br., Karolína Sedláčková 11, Denisa Wronková 5, Šimon Sláma 4, Petr Kocourek 4, Mira Kovařík 3.

A tým byl oslabený o dvě tradiční opory Tomáše Koníčka a Aniku Unge, kteří hlavně v zápase proti Telnici A týmu citelně chyběli. Přesto i druhé místo tohoto týmu je nutné hodnotit pozitivně protože si ukázali, že nemusí spoléhat jen na Toma a Aniku a jsou schopni porazit soupeře sami.

Výsledek B týmu je zklamáním! Nikdo nečekal super umístění, ale nikdo také nečekal, že někteří hráči nedají do svého výkonu potřebný důraz a zejména bojovnost bez které se bohužel hrát nedá. Na straně druhé musíme pochválit jak Karolínu tak Dendu protože ty naopak bojovaly jako lvice, ale bohužel na lepší než šesté místo to nestačilo.

Přípravka (2007 a mladší)

TJ Sokol Sokolnice - Sokol Telnice A  2 : 16

TJ Sokol Sokolnice - Sokol Telnice B  3 : 15

TJ Sokol Sokolnice  - HK Ivančice  8 : 4

TJ Sokol Sokolnice  - Tatran Bohunice holky  0 : 9

Samuel Tůma Br., Matyáš Svozil 7, Saša Svoboda 6, Ema Slámová, Dan Wronka, Natálie Kučerová,  Hugo Fojtů, Hanka Nováková.

Přípravka začala s házenou v září 2015 takže každý gól a každé vítězství je stejné jako bychom vyhráli celý turnaj! Takže vítězství nad HK Ivančice je velmi cenné a je vidět že všichni dělají házenkářské pokroky. Nelze než chválit. Jen tak dále.

Turnaj proběhl v naprosté pohodě k čemuž přispěli i oba rozhodčí Adam Beránek a Alan Faltýnek. Škoda jen že v místní restauraci nějak zapoměli objednat nějaký ten párek v rohlíku. Dík patří také trenérům Alešovi Kovaříkovi a Rosťovi Fojtů.

Další turnaj Jihomoravské ligy budeme hrát v Hustopečích 23. nebo 24.4.2016.