Úvod » Archiv » Výsledky turnajů

Šesté místo na mistrovství ČR v Házenkářském desetiboji.

publikováno 10.06.2015

Mladší žáci, vítězi Jihomaravské ligy 2014/2015, odehráli ve dnech 5.6.-7.6.2015 ve Velké Bystřici Mistrovství ČR v Házenkářském desetiboji. V konkurenci  nejlepších týmů ČR obsadili konečné šesté místo což je obrovský úspěch. Opět tak přispěli k propagaci sokolnické házené, kdy některé zejména české týmy doposud ani netušily, kde takové Sokolnice vůbec jsou. Kluci měli možnost se porovnat s těmi nejlepšími v rámci ČR, týmy Dukly Praha, Talent Plzeň, STM Olomouc, SK Velká Bystřice a Sokol Nové Veselí nejen v házené, ale také v některých atletických disciplínách jako třeba hod do dálky, běh na 2x15 m, pětiskoku a podobně. V házenkářské části pak hráli klasické utkání na 20 minut, 10minut zápas s povinnou osobní obranou a stříleli také "trháky".

K celkovému pozitivnímu vystoupení našich borců přispělo i naše vítězství v soutěži "Fair play" za což si kluci vezou domů nový házenkářský míč.

Mistrem ČR se stala Dukla Praha před domácím týmem z Velké Bystřice a týmem STM Olomouc.