Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Archiv » Výsledky Jihomoravská liga 2014/2015 mladší žáci archív

Sokolnice - KP Brno mladší žáci 19 : 16

publikováno 27.04.2015

V neděli 26.4.2015 přivítali mladší žáci na domácím hřišti třetí družstvo aktuální tabulky Jihomoravské ligy - KP Brno. V utkání, kdy ani jednou soupeř nevedl jsme předvedli velmi dobrý výkon a soupeře porazili 19 : 16.

Vydařil se nám vstup do zápasu, kdy jsme vedli 3 : 0 a teprve potom zaznamenal soupeř svůj první gól. Poločasové skóre 12 : 7 vyjadřovalo poměrně přesně síly na hřišti. V druhém poločase jsme pak dokázali na gól soupeře vždy  odpovědět a udržet tak náskok z poločasu prvního. Teprve ke konci utkání, když nastoupili také kluci z lavičky se podařilo soupeři upravit výsledek na přijatelných 19 : 16 v náš prospěch. I nadále tak zůstáváme pět kol před koncem soutěže na prvním místě tabulky Jihomoravské ligy. Škoda jen, že nepřišlo více diváků povzbudit náš tým a podívat se na pěknou mládežnickou házenou v podání obou týmů.