Dva víkendové turnaje mladších žáků úspěšné

publikováno 08.03.2015 (aktualizováno 23.03.2015)

Hned dva turnaje ve dvou dnech po sobě čekali mladší žáky v sobotu 7.3. a v neděli 8.3.2015. Na ten první nás pozvali z Žeravic a měli jsme možnost vyzkoušet si palubovku extraligového Přerova. V konkurenci 5 týmů jsme obsadili druhé místo když nás porazili jen domáci Žeravice. V neděli jsme potom hráli turnaj na KP Brno a odtud vezeme pohár za první místo. Navíc náš hráč Lukáš Koníček se stal nejlepším střelcem turnaje když se mu podařilo  nastřílel 18 gólů.

7.3.2015 - Olomoucká zimní liga (Přerov)

TJ Sokol Sokolnice - Zora Olomouc   13 : 8

TJ Sokol Sokolnice -  Rožnov pod Radhoštěm  19 : 8

TJ Sokol Sokolnice -  Centrum Haná  15 : 12

TJ Sokol Sokolnice -  Sokol Žeravice  10 : 14

V přerovké hale jsme hráli poprvé a když jsme viděli narostlé holky z Olomouce tak jsme měli trošku obavu jak dopadne první zápas, ale postupně jsme získávali převahu a první  zápas zvládli bez zaváhání. Naopak družstvo z Rožnova přijelo s menšími hráči, takže si zahráli úplně všichni a svoji premiéru v brance mladších žáků si odbyl Mira Kovařík. Centrum Haná (spojené týmy Prostějova a Kostelce na Hané) hrálo velmi dobře a nebylo jednoduché je zdolat. Podařilo se nám to až v závěru utkání. Poslední zápas se hrál o první místo a rozehráli jsme ho velmi dobře, vedli 6:3 a zdálo se, že soupeře můžeme zdolat. Pak si vzal soupeř time - out a najednou ho bylo plné hřiště na což jsme nedokázali reagovat. Najednou byly v obraně díry a ani s tvrdou obranou soupeře jsme nebyli schopni se vyrovnat. I přesto vezeme pohár za druhé místo a můžeme klukům pogratulovat.

Sestava (bohužel střelce nám pořadatel nezaslal)

Mira Kovařík Br., Marek Kučera Br., Lukáš Koníček, Radek Máša, David Unge, Martin Máša, David Jochman, Vít Mikyska, Martin Jandl, Tomáš Koníček, Tomáš Hodinka.

8.3.2015 Zimní liga KP Brno

TJ Sokol Sokolnice -  HC Pardubice 15 : 12

TJ Sokol Sokolnice -  Centrum Haná  12 : 10

TJ Sokol Sokolnice -  SK Kuřim  12 : 10

TJ Sokol Sokolnice - KP Brno  12 : 15

Kluci měli v nohách čtyři sobotní zápasy a na jejich výkonech to byla znát hlavně v posledních dvou zápasech. Oba první zápasy byly vyrovnané, ale podařilo se nám je dotáhnout do vítězného konce. V zápase s Kuřimí si odbyl na hřišti premiéru za mladší žáky Viktor Brabce a do branky se postavil taky Mira Kovařík. Před posledním zápasem bylo jasné že jsme vítězem turnaje, takže si zahráli všichni. Unavený tým pak soupeři po vyrovnaném průběhu zápasu podlehl.

Mira Kovařík Br., Marek Kučera, Lukáš Koníček 18, Radek Máša 16, David Unge 8, Martin Máša 3, David Jochman 2, Hodinka Tomáš 3, Jandl Martin, Viktor Brabec 1!!!!!!!!!!, Tomáš Koníček.

V neděli 15.3. nás čeká první mistrovské utkání Jihomoravské ligy proti sousednímu Újezdu.