Úvod » Minižáci a přípravka » Výsledky turnajů

Vítězný prodloužený víkend

publikováno 16.11.2014 (aktualizováno 19.11.2014)

Mini, přípravka a mladší žáci v prodlouženém víkendu vítězně.

Nabitý program měli všechny mládežnické týmy během prodlouženého víkendu 15.11 - 17.11.2014. Nejprve v sobotu 15.11. naši kluci (a holky) z přípravky porazili všechny své soupeře na turnaji, který jsme pořádali my. Stejně tak si vedli minižáci takže dvě první místa jsou doma. I když výsledky nejsou to nejdůležitější, tak určitě potěší. Na turnaji bylo 12 družstev, jako tradičně Kuřim s plným autobusem dětí a pořadatele určitě těší pozitivní ohlas na celý turnaj.

V neděli 16.11.2014 pak mladší žáci jasně přehráli družstvo Juliánova 31 : 7 a i nadále vedou tabulku Jihomoravské ligy bez ztráty bodu.

Sestava střelci branek:

Mira Kovařík Br. 1, Viktor Brabec 23, Tomáš Koníček 15, Adam Fojtů 4, Šimon Sláma 4, Petr Kučera 3, Karolína Sedláčková 2

Kromě tradičních opor Míry Kovaříka, Tomáše Koníčka a Viktora Brabce je potěšitelné, že se k nim připojili i ostatní a dvojnásob potěšitelné je to u těch co hrají házenou krátce (Karolína Sedláčková a Petr Kučera). Pokud to klukům (a jedné odvážné holce) vydrží tak určitě ještě nějakou tu medaili do Sokolnic přivezou.

Komentář Tomáše Koníčka k turnaji přípravky:

TURNAJ V TELNICI

V TELNICI  JSME  POŘÁDALI TURNAJ  PRO  PŘÍPRAVKU  A  MINIŽÁKY. TURNAJ   SE  VŠEM  LÍBIL  A  VYDAŘIL  SE  HEZKY. VŠICHNI  CHTĚLI   BÝT PRVNÍ.  NA  KONCI  SI  VŠICHN  ZASLOUŽILI  ODMĚNY.

Kdo jsme  saňaři  Kdo  vyhraje  saňaři  Saň saň  saňařov.

Sestava a střelci branek

Míra Kovařík Br., Martin Máša 25, David Jochman 25, Tomáš Koníček 14, Vít Mikyska 5, Verča Machálková 4, Viktor Brabec 1, Bára Machálková

Minižáci odehráli své zápasy s velkým přehledem a je vidět, že si postupně zvykají na osobní obranu, která se musí povinně v tomto ročníku hrát. Zejména zápas s DDM Strážnice A byl oboustranně velmi vydařený a hrála se házená, která se musela líbit. Obě družstva se "tahala" o vítězství, ale na konci zápasu bylo nakonec skóre příznivější v náš prospěch. Určitě je co "pilovat", ale za bojovnost (kromě zápasu s Juliánovem ) musíme družstvo pochválit.

Jihomoravská liga mladší žáci 16.11.2014

Sokol Juliánov - TJ Sokol Sokolnice  31 : 7

Souboj prvního s posledním naznačoval jak by výsledek mohl dopadnout a když jsme po 2 minutách vedli 2 : 0 bylo jasné, že body pojedou do Sokolnic. Byl tak čas a prostor nacvičit souhru celého týmu, včetně těch, kteří nemají tolik odehraných minut na hřišti. Nutno říci, že soupeř měl v týmu hodně minižáků a i přesto dokázal zahrát pár pěkných akcí.