Úvod » Archiv » Výsledky Jihomoravská liga 2014/2015 mladší žáci archív

Dvě výhry mladších žáků

publikováno 27.10.2014

25.10.2014 jsme jeli na zápas mladších žáků a jako naschvál nám zase pískali naši oblíbenci Prudký a Teller. Věděli jsme, že pokud porazíme Ivančické „Áčko“ tak budeme první v tabulce. Stejně jako proti Újezdu začaly padat branky až v nějaké  4 minutě. Ale jak začaly padat, tak pak nepřestaly. První poločas jsme hráli jako vždy 1-5. Jenomže jak prošli přes vysunutého obránce ,tak prošli  přes celou obranu. Byli kombinačně výborní. První poločas tedy 7:7. Druhý poločas  se vysunutý obránce vrátil na  „šestku“ a  oni najednou nevěděli, co mají hrát. Bylo to jako kdyby proti nám hrál úplně někdo jiný. Nakonec jsme přidali pár branek a bylo téměř rozhodnuto. Poslední co nás rozhodilo, bylo to, že Radek dostal dvakrát dvě minuty v podstatě za „nic“.

Po nás začali hrát starší žáci. Jak jsme je viděli tak jsme si mysleli, že je to snad dorost nebo něco jiného. Všichni byli o dvě hlavy větší. Takže jsme prohráli o hodně. Možná to bylo i kvůli tomu, že chyběl Michal Jandl

Po starších žácích hráli zase mladší žáci, ale tentokrát z „béčkem“. Na středu tentokrát začal Pavel Linhart. Celý zápas dobře vypichoval balony. Proti „béčku“, to bylo jasné už od začátku, takže není  o čem bych psal. Akorát trenéři s toho nebyli moc šťastní, protože jsme napodobovali hru „béčka“. Jeden střelec nám tam první poločas pořád procházel. Ale potom už jsme ho tam nepouštěli tolik.