Medaile ze Strážnice

publikováno 27.10.2014

27.10.2014 byl turnaj ve Strážnici o pohár DDM. Hrálo se systémem každý s každým ve dvou  skupinách 1 krát 10 minut. Naše družstvo  minižáků  se ho taky zúčastnilo. Hned na úvod jsme dostali naše oblíbené družstvo – Ivanka pri Dunaji. První tři minuty jsme asi „zaspali“. Nechali jsme si je utéct o 3 branky a potom jsme to nedohnali. Nakonec jsme prohráli těsným rozdílem: TJ Sokol Sokolnice  -    Ivanka pri Dunaji 9:10.

Potom jsme hráli proti soupeři  ZŠ Vančurova  „A“. Proti tomuto soupeři jsme začali hrát už od začátku a potom už se nikdo nebál že by jsme prohráli. Takže výsledek je tento:

TJ Sokol Sokolnice  -  ZŠ Vančurova Hodonín „A“   11:3

Další zápas byl proti domácím DDM Strážnice „B“. V tomhle zápase i jako v tom předchozím si dal Míra Kovařík branku. Stejně jako Verča Machálková. Výsledek byl následující:           TJ Sokol Sokolnice  -  DDM Strážnice „B“   13:3

Poslední zápas jsme museli vyhrát pokud jsme chtěli postoupit do boje o  1. 2. 3. 4. místo, ale z výsledků z minulých zápasu jsme zjistili že náš soupeř  vše prohrál. Konečný výsledek byl:             TJ Sokol Sokolnice  -  HK Veselí nad Moravou „B“       11:0 A tak jsme postoupili…….

Ve druhé skupině to nakonec skončilo: na prvním místě DDM Strážnice „A“ na druhém místě byl sousední Újezd u Brna.

První zápas o umístění byl s DDM „A“.Musíme uznat že soupeř byl nad naše síly a turnaj zaslouženě vyhrál.           TJ Sokol Sokolnice  -  DDM Strážnice „A“   8:15

Další boj nás čekal s Újezdem u Brna. Hned ze začátku na nás nasadili osobku. Nakonec jsme našli účinný protilék. Tomáš začal běhat do „trháků“.Ale musím pochválit i Martina a Davida že mu přesně nahrávali.    TJ Sokol Sokolnice  -  Újezd u Brna    11:9    a to znamenalo, že jsme na turnaji skončili třetí.

Turnaj vyhráli domácí na druhém místě byla Ivanka při Dunaji na třetím místě naši kluci a na čtvrtém místě Újezd u Brna.

Míra Kovařík 2(Br.),Martin Máša 19,Tomáš Koníček 19,David Jochman 13,Verča Machálková 10.

SEPSAL LUKÁŠ KONÍČEK