Ve Velké Bystřici se nám dařilo.

publikováno 22.06.2014 (aktualizováno 02.07.2014)

Špunti vezou zlato.....

Posledním turnajem sezóny 2013/2014 byl pro přípravku a minižáky dvoudenní  turnaj ve Velké Bysřici (20.- 21.6.2014) a to Memoriál Jana Kratiny. Oproti Jihomoravské lize byly trošku jinak kategorie, přípravka 2006 a mladší a minižáci 2002 a 2003 maximálně však žáci pátých tříd.

Přestože to ještě 24 hodin před turnajem vypadalo, že přípravka nepojede kvůli marodce, vezeme v této kategorii zlatou medaili, když naši hráči a hráčky porazili všechna družstva ve své kategorii (hrálo se každý s každým). Minižáci oslabeni o Martina Mášu vezou nepopulární bramborové medaile, když v semifinále prohráli a gól a v boji o třetí místo podlehli o góly dva.

Výsledky kategorie přípravka 2006 a mladší:

TJ Sokol Sokolnice - ZŠ Nedvědova    11 : 1

TJ Sokol Sokolnice - SK Žeravice  14 : 5

TJ Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna  13 : 5

TJ Sokol Sokolnice - Prosenice 12 : 7

TJ Sokol Sokolnice - ZŠ Heyrovského 11 : 1

TJ Sokol Sokolnice - Nové Bránice  12 : 4

TJ Sokol Sokolnice - Pecine (Chorvatsko) 16 : 1

TJ Sokol Sokolnice - Velká Bystřice 7 : 3

Sestava a střelci branek: Míra Kovařík (Br.) 2, Tomáš Koníček 50, Viktor Brabec 24, Veronika Machálková 14, Šimon Sláma 8,  Barča Machálková 5, Adam Fojtů 5.

Přípravka oslabena o dlouhodobě nemocného Natíka Padalíka, bez Aniky Unge a bez nemocného Viktora Přichystala málen na turnaj nejela, protože oslabení o 3 hráče základního kádru se zdálo smrtelné a ve čtyřech se hrát nedá. Naštěstí holky Machálkovy, které s námi netrénují ,ale hrají dobře ve školní lize s námi jeli čímž nás zachránily. Výkon družstva rostl zápas od zápasu a všichni se zapsali do střelecké listiny. Kromě tradičních střelců Toma a Viktora B se přidal i Šimon Sláma. Holky přidaly také nějaké trefy a taky Adam Fojtů se radoval z gólů. Hlavně ale hráli házenou, přihrávali si  a trenér je moc chválil. Prostě super. Myslím, že pohár jede zaslouženě do Sokolnic.

Minižáci 2003, 2002 - výsledky ze skupiny

TJ Sokol Sokolnice - Újezd u Brna B (holky)   14 : 9

TJ Sokol Sokolnice -  ZŠ  Nedvědova 10 : 6

TJ Sokol Sokolnice -  Velká Bystřice A  8 : 19

TJ Sokol Sokolnice -  ZŠ Holečkova 12 : 9

TJ Sokol Sokolnice -  Maloměřice 20 : 11

TJ Sokol Sokolnice - Pecine (Chorvatsko)  15 : 8

Ze skupiny postupovaly dvy týma do semifinále (my a Velká Bystřice)

Semifinále:

TJ Sokol Sokolnice - Prosenice 13 : 14

o třetí místo

TJ Sokol Sokolnice - Újezd u Brna 11 : 13

Ve skupině nás porazil pouze pozdější vítěz domácí Velká Bystřice. I když v tomto utkání nebyl náš výkon ideální tak nutno uznat že domací tým byl opravdu na turnaji nejlepší. V semifinále s Prosenicí jsme vedli 4 minuty před koncem o 3 góly, ale ani to nestačilo na postup do finále když rozhodující gól dostáváme 10 s před koncem.

V boji o třetí místo jsme také těsně podlehli sousednímu Újezdu po velmi vyrovnaném souboji.

Sestava a střelci branek: Vít Mikyska Br., Lukáš Koníček 65, Martin  Jandl 27, David Jochman 13, Tom Hodinka 10, Pavel Povalač 3,

Kromě zápasu ve skupině s Velkou Bystřicí kluci bojovali, ale bohužel bylo zná, že nám chybí Martin Máša (hlavnně v obraně). V semifinále a boji o třetí místo nám chybělo trošku více štěstí, ale za výkon a celkové čtvrté místo se určitě nemusíme stydět.

Tímto turnajem sezóna definitivně končí, sejdeme se asi až koncem prázdnim nebo začátkem září.

Pravděpodobně (pokud nás bude dost) pojedeme poslední sobotu v srpnu na turnaj do Zlína (je jen pro minižáky) ale to dám ještě vědět.

Díky všem rodičům , trenérům a vůbec všem kteří podporují naše nejmenší v jejich sportovních klání.

Užijte si prázdnin a v září vezměte na trénink každý aspoň jednoho kamaráda.

Fotky najdete jako obvykle na:  http://sokolsokolnice.rajce.idnes.cz/

a taky video  http://www.youtube.com/watch?v=Rjf7Ey9oYxc